Witamy na stronie

Centrum Informacji Turystycznych
Orlické Záhoří

Stojak na kawę

Kawa lub ekologiczne espresso

Dobra kawiarnia nie może istnieć bez doskonałej kawy. W Café Neratov pomyśleliśmy o tym i ofertę dobrej kawy uważamy za absolutny priorytet. Naszym celem jest, abyś mógł cieszyć się najlepszą kawą daleko i szeroko w sercu Gór Orlickich. Z tego powodu jako pierwsi w Czechach oferujemy wyjątkową mieszankę „POWER COFFEE” składającą się w 90% z Arabiki z Peru i Etiopii oraz w 10% z Indii. Kawa ziarnista to najwyższej jakości BIO, wolno palona do tzw. Poziomu Full city, co nadaje kawie przyjemny smak i maksymalny potencjał.

- Uprawa w 100% ekologiczna bez użycia pestycydów i chemikaliów

- ziarna najwyższej jakości z certyfikatem z TOP światowych plantacji

- właściwa metoda przetwarzania, aby zminimalizować pleśń

- średni stopień prażenia, w którym nie powstają toksyny

- optymalna zawartość kofeiny związanej organicznie

 

Herbaty SONNENTOR

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy gość lub mieszkaniec Gór Orlickich jest „miłośnikiem kawy”, dlatego pomyśleliśmy również o miłośnikach herbaty. Dla nich przygotowaliśmy unikalne ekologiczne mieszanki ziół i owoców firmy SONNENTOR z Čejkovic. Bardzo zgadzamy się z ich filozofią i wartościami, a ich herbaty są bardzo smaczne.

- Pochodzenie: REPUBLIKA CZESKA i AUSTRIA

- ekologia: ekologiczna

- porcja: worek w opakowaniu kompostowalnym

- rodzaje: mieszanki premium herbat owocowych i ziołowych

- popularność: 99,9%

 

Desery

Kawa czy herbata to zawsze dobry i smaczny deser, głównie ze szczerych składników i bez substytutów. Na stoisku Boys from Café Neratov oferujemy słodkie wypieki tylko jako dodatek, z ograniczonych i higienicznych względów w ograniczonych ilościach. Przygotowujemy treść.

 

Kontakt:

http://cafeneratov.cz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/cafeneratov