Witamy na stronie

Centrum Informacji Turystycznych
Orlické Záhoří

SKI AREAL ČERNÁ VODA

Lyžařský vlek Černá vodaOśrodek narciarski Černá Voda to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy lubią relaksującą jazdę na nartach. Stok jest łagodny, ale wystarczająco szeroki i ma 600 metrów długości. Dzięki nowemu, potężnemu systemowi naśnieżania mamy na stoku mnóstwo śniegu, mimo że łąki już zazieleniają się wokół. Dla dzieci przygotowaliśmy bezpieczny tor saneczkowy. Jeśli zdecydujesz się na narciarstwo biegowe, kilka metrów od stoku narciarskiego zaczyna się regularnie utrzymywana trasa biegowa, która zaprowadzi Cię na grzbiety Gór Orlickich. Naszym instruktorom można powierzyć dzieci lub początkujących narciarzy. Wystarczy, że umówisz się z wyprzedzeniem.
Głodni i spragnieni goście mogą wzmocnić się na słonecznym tarasie lub posiedzieć w przyjemnie ogrzewanym Orzeźwieniu Na Vleku, który codziennie oferuje ciepłe posiłki.

tel.: + 420 737 671 433
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
www.arealcernavoda.cz SKI AREAL ČERNÁ VODA

AGROSTAV JADRNÁ

Lyžařský vlek Jadrná Stok narciarski 300 m, utrzymywany przez skuter śnieżny.
Odpowiedni dla rodzin z dziećmi, szkolenia narciarskie, snowboardzistów i bardziej doświadczonych narciarzy. Punkt gastronomiczny tuż przy wyciągu, parking 200 m.

tel.: + 420 494 593 142
tel.: + 420 775 234 869
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKI AREÁL BEDŘICHOVKA

Lyžařský vlek Bedřichovka Stok narciarski 500 m, skuter śnieżny, zaśnieżony. Odpowiedni dla narciarzy i snowboardzistów, a także dla bardziej doświadczonych narciarzy i rodzin z dziećmi.
Wyciąg dla dzieci i szkółka narciarska.
Parking i poczęstunek bezpośrednio na terenie obiektu. Inne usługi: SKI SERVIS.

tel.: + 420 603 518 498
tel.: + 420 775 346 832
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bedrichovka.cz www.bedrichovka.cz