Vítejte na webových stránkách

Turistického informačního centra
Orlické Záhoří

SKI AREAL ČERNÁ VODA

Lyžařský vlek Černá vodaSki areál Černá Voda je ideální místo pro rodiny s dětmi a všechny, kteří mají rádi pohodové lyžování. Sjezdovka je mírná, ale dostatečně široká a je dlouhá 600 metrů. Díky novému výkonnému systému zasněžování, máme na sjezdovce dostatek sněhu i když se kolem už louky zelenají. Pro děti máme připravenou bezpečnou sáňkařskou dráhu. Pokud se rozhodnete pro běžky, pár metrů od sjezdovky je nástup na pravidelně udržovanou běžkařskou trasu, která vás dovede na hřebeny Orlických hor. Děti, nebo lyžaře začátečníky můžete svěřit našim instruktorům. Stačí si jen předem domluvit termín.
Hladoví a žíznící návštěvníci se mohou posilnit na slunné terase, nebo posedět v příjemně vytopeném Občerstvení Na Vleku, které nabízí teplá jídla každý den.

tel.: + 420 737 671 433
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
www.arealcernavoda.cz SKI AREAL ČERNÁ VODA

Novinky v Černé Vodě na rok 2021
 
Každým rokem se snažíme v naší obci rozšířit nabídku pro trávení volného času a zároveň i rozšiřovat zázemí pro naše návštěvníky. Na rok 2021 se chystají v Černé Vodě hned dvě novinky. Při příznivých sněhových podmínkách budou upravovány čtyři nové běžecké okruhy, které budou svou náročností určeny především pro začátečníky, méně zdatné běžkaře nebo malé děti. Zájemci budou moci zdarma vyzkoušet Dětský okuh, který bude dlouhý 500 m a jak název napovídá, bude určen zejména pro malé děti a úplné začátečníky, které se učí běžkovat, nebo ještě neujedou delší vzdálenosti. Střední Černovodský okruh o délce 1 200 m je zcela bez převýšení, proto také bude určen pro úplné začátečníky nebo běžkaře s menší fyzickou zdatností. Černovodský okruh s napojením na Pašeráckou stezku bude mít délku 2 300 m. Trasa  mimo jiné nabízí také výhledy na Bystřické hory. Trasa Údolím Divoké Orlice po hranici Černé Vody údolím Divoké Orlice přes Dolní Kunštát a zpět bude dlouhá 4 200 m a bude navazovat na další trasy, které již byly na našem území pravidelně upravovány i v minulých letech. Celkem se tedy můžeme těšit na více než 8 km nových lyžařských běžeckých tras. Druhou novinkou je veřejné sociální zázemí (WC a sprcha), které bude nově umístěno u penzionu Černá Voda. Návštěvníci kempu i okolních turistických tras a cílů ho budou moci celoročně bez omezení používat. Sociální zařízení bude navíc bezbariérové. O údržbě tras a umístění nového sociálního zařízení Vás budeme informovat.
IRL 7642
IRL 7629

AGROSTAV JADRNÁ

Lyžařský vlek Jadrná Sjezdovka 300 m, upravována rolbou.
Vhodné pro rodiny s dětmi, lyžařské výcviky, snowbordisty a zkušenější lyžaře. Občerstvení přímo u vleku, parkoviště 200 m.

tel.: + 420 494 593 142
tel.: + 420 775 234 869
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SKI AREÁL BEDŘICHOVKA

Lyžařský vlek Bedřichovka Sjezdovka 500 m, upravována rolbou, zasněžována. Vhodné pro lyžaře i snowbordisty, jako i pro zkušenější lyžaře a pro rodiny s dětmi.
Dětský vlek a lyžařská škola.
Parkoviště a občerstvení přímo u areálu. Další služby: SKI SERVIS.

tel.: + 420 603 518 498
tel.: + 420 775 346 832
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.bedrichovka.cz www.bedrichovka.cz